для людей з порушеннями зору
Липовецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Хустської міської ради Закарпатської області

Заходи в шкільній бібліотеці

Місячник шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє Україно!"

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє Україно!", з метою сприяння національно - патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в бібліотеці Липовецького ЗЗСО І-ІІІ ст. протягом місяця було проведено ряд заходів:

22:48 26.10.2023

Посвята у читачі

З  метою виховання любові до книги, розвитку інтересу до читання, в бібліотеці закладу відбулася "Посвята в читачі ", де учні познайомилися з бібліотекою  та правилами поводження з книгами. Свято стало для молодших школярів незабутнім першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками.

21:16 09.02.2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи "

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи " в бібліотеці Липовецького ЗЗСО І-ІІІст. проведено ряд заходів. З метою сприяння національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України з учнями 8 класу проведено вікторину "Що таке патріотизм?", а в 3 класі - бібліотечний урок, на якому прозвучали українські прислів‘я та приказки про козаків, учні намалювали малюнки.

19:01 27.10.2022

Конкурс віршів (поезія війни) «Хочу миру Україні

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи», в шкільній бібліотеці Липовецького ЗЗСО І - ІІІ ст. з учнями 3 - 4 класів проведено конкурс віршів (поезія війни) «Хочу миру Україні».

18:38 22.10.2022

Тематична виставка "Шляхами мужності і звитяги"

14 жовтня в Україні  святкують одразу три свята. Перше - свято Покрови Божої Матері, друге - День українського козацтва, третє - День захисників та захисниць України. Свята усі ці взаємопов'язані і виникали послідовно. День Покрови Пресвятої Богородиці вважається одним із найбільш шанованих свят на Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва, бо Пресвятая Богородиця в усі часи вважалась заступницею народу України, покровителькою українських козаків та військових, які боронили нашу землю від ворогів. І сьогодні, в такий важкий для українського народу час, ми всі схиляємо голови в молитві перед Пречистою  Дівою Марією і просимо захистити нашу Україну,  наших захисників і покрити святим своїм омофором.

10:06 14.10.2022