для людей з порушеннями зору
Липовецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Хустської міської ради Закарпатської області

Режим роботи

У 2023 – 2024  навчальному році

1. Навчальні заняття організовано з пятиденним робочим тижнем за семестровою системою:
  • перший семестр  - з 01 вересня по 22 грудня 2023 року;
  • другий семестр – з 22 січня по 06 червня 2024 року.

• осінні канікули – з 27 жовтня по 05 листопада 2023 року;
      • зимові канікули – з 23 грудня 2023 року  по 21 січня 2024 року;
      • весняні канікули – з 23 по 31 березня  2024 року.

1. Навчальні заняття розпочинаються о 8:30 год. к. ч.
  2. Заняття у ГПД проводяться після закінчення уроків, згідно затвердженого режиму роботи.
  3. У закладі встановлено пости чергування: по два вчителі у кожному корпусі (згідно складеного графіка).
  4. Чергові вчителі забезпечують безпеку учнів під час перерв, несуть відповідальність за їх поведінку на перервах.
  5. Класні керівники перевіряють наявність учнів у закладі після першого уроку, відмічають прізвища відсутніх у класному журналі.
  6. У кожному класі за учнями закріплено місця з метою контролю та забезпечення збереження меблів.
  7. На уроках  забороняється користуватися мобільними телефонами.